Baza miejsc

Witaj w naszej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz urzędach i placówkach NFZ we Wrocławiu i całym województwie dolnośląskim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Aquapark Wrocław

Aquapark Wrocław znajduje się na ulicy Borowskiej we Wrocławiu. Lokal czynny jest od poniedziałku do niedzieli od 09.00 do 22.40. Aquapark Wrocław wyposażony jest w basen rekreacyjny, basen sportowy, zjeżdżalnie, skocznie, brodzik, jacuzzi, basen zewnętrzny, saunę.

Eter Club

Eter Club jest bez wątpienia jednych z bardziej ekskluzywnych lokali na klubowej mapie Wrocławia. Eter Club jest jednocześnie multikompleksem z najnowocześniejszym zapleczem technicznym. Klub jest niezwykle stylowy, jego wnętrze stanowi połączenie ekskluzywnej aranżacji z klubową funkcjonalnością.

Klub Alive

Alive jest dobrze zlokalizowanym klubem mieszczącym się we Wrocławiu, w znanym nasypie kolejowym niedaleko dworców PKP i PKS. Jest pełnym życia miejscem o specyficznym klimacie. Znajdują się w nim dwie sale oraz wiele miejsc z kanapami i stolikami, w których można spokojnie porozmawiać.

Lady Fitness Club

Lady Fitness Club mieści się w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna lokalizacja wpływa na dużą popularność obiektu wśród mieszkańców miasta, oraz przyjezdnych gości. Lady Fitness Club to elegancki klub sportowy. Klienci mają do wyboru zajęcia grupowe, oraz indywidualne.

La Beaute

Salon urody La Beaute Grzesiak istnieje od kilku lat na rynku we Wrocławiu. Obecnie powstały już dwa jego oddziały: pierwszy znajduje się przy ulicy Skrzydlatej 15/1a, natomiast drugi oddział mieści się na ulicy Kozanowskiej 79.

International House Wrocław

Angielski? Naturalnie tylko w International House, Wrocław! Mówimy tylko po angielsku - z nami błyskawicznie pokonasz barierę językową Nasi nauczyciele tworzą zgrany, dynamiczny zespół, którym kieruje dyplomowany metodyk. Stosujemy tylko uznane i skuteczne metody nauczania, uczymy w niedużych grupach dobranych starannie pod względem stopnia znajomości języka i wieku

Carlo Biani

Carlo Biani mieści się w ścisłym centrum miasta, przy wrocławskim rynku. Atrakcyjna lokalizacja wpływa na dużą popularność salonu wśród mieszkańców miasta, oraz przyjezdnych gości. Carlo Biani to nowoczesny salon fryzjerski z dużą ilością stanowisk.

Infinita

Akademia Urody Infinita mieści się we Wrocławiu Dogodna lokalizacja zapewnia komfortowy i łatwy dojazd. Akademia Urody Infinita to przestronne, nowocześnie urządzone wnętrza. Jasne, kolorowe ściany ozdobione są lustrami i obrazami. Gabinety zabiegowe są przestronne i komfortowo wyposażone.

Bestsellery